para-na-rowerach

Rowery elektryczne od kilkunastu lat są prawdziwym ewenementem w świecie kolarstwa. Szybsze, bardziej wydajne i wygodne jednoślady, zapewniają nam komfort podczas krótkich, jak i długich tras. Przeznaczenie rowerów elektrycznych może być różne, w zależności od naszych indywidualnych preferencji i wymagań.

W roku 2018, wyprodukowano wiele nowoczesnych modeli rowerów, które posiadają napęd elektryczny. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się modele marki Cube Access oraz Haibike.

Poszczególne modele są wyposażone w różne rodzaje napędów, hamulców oraz przełożeń. W zależności od modelu roweru, każdy ma możliwość dobrać taki rower, który będzie odpowiadał naszym oczekiwaniom. Różne są bowiem trasy, jakimi jeździmy oraz dyscypliny sportowe.

Nowe rowery elektryczne – damskie modelerower-elektryczny

Jednym z bardziej popularnych modeli, jest model Hybrid Pro 400 marki Cube Access. Jest to model damski, który może zostać dopasowany do preferencji każdej kobiety. Producent połączył tradycyjny rower MTB wraz z rowerem elektrycznym. Model posiada napęd Bosch CX oraz przełożenie o 10 biegach, marki Shimano Deore. Dodatkowo, rower ma w wyposażeniu hydrauliczne hamulce tarczowe oraz amortyzowany widelec Suntour, którego skok wynosi 100 mm.
Cechy szczególne dla tego roweru, to lekkość jazdy oraz pełna swoboda. Rower jest również wygodny i elegancki. Rower jest świetny do górskich przejażdżek – jego wyposażenie i konstrukcja zapewnia wygodę, komfort oraz bezpieczeństwo jazdy.
Warto również wymienić kolejny damski model marki Cube Access – Hybrid SL 500. Zestawienie roweru górskiego wraz z napędem elektrycznym, jest idealną alternatywą zarówno do jazdy po mieście, jak i w trudniejszych warunkach. Model jest wyposażony w szczególnie mocny napęd Bosch CX. Ten rower jest szczególnie ciekawy – zamysłem producenta było stworzenie geometrii, która nie przypomina roweru elektrycznego. Wszystkie elementy wyposażenia, pochodzą ze znanych firm (RockShox, Shimano Deore czy Magura).
Rower wygląda elegancko i kobieco. Konstrukcja jest odpowiednio dopasowana do kobiecego ciała. Jego działanie jest ciche, co wpływa na jakość jazdy. Swobodna jazda, której towarzyszy duża energia podczas poruszania pedałami, to dodatkowe atuty tego modelu.

Męskie rowery elektryczne 2018

rower-elektryczny-2

Poznaj model Cube’a – SDuro Cross SL

Ciekawym modelem marki Cube Access, jest męski rower Touring Hybrid One 500. Jest to uniwersalny rower miejski. Model ten został jeszcze bardziej dopracowany. Producent zapewnia nam większą stabilność oraz wytrzymały. Oprócz tego, jazda na nim zwiększa komfort, a rower prezentuje się szczególnie dobrze. Przeznaczenie tego modelu roweru może być różnorodne – rower bowiem jest bowiem przystosowany zarówno do długich, bardziej wymagających tras, jak i do jazdy po asfalcie. Dzięki temu, Touring Hybrid jest idealnym pomysłem dla amatorów oraz dla zawodowców. Podstawowym elementem wyposażenia, jest napęd Bosch – lekki i mocny napęd, znacznie poprawia jakość jazdy. Dodatkowe komponenty to widelec mający 63 mm skoku oraz akcesoria Shimano.
Znanym, nowoczesnym modelem roweru elektrycznego, jest Cube Stereo Hybrid 120 HPC Race 500. Jest on nowszą wersją Cube Stereo Hybrid 120 HPC Race. Rower ten jest szczególnie ceniony na rynku. Udoskonalony i unowocześniony rower, posiada lepsze akcesoria i części, niż poprzednik. Rower w tegorocznej wersji, jest o wiele bardziej sztywny, lżejszy oraz wygodny. Model ten posiada widelec z tłumikiem Fox 34, hydrauliczne hamulce tarczowe Magura MT Trail oraz przełożenie o 11 biegach.

Wymienione modele produkowane są przez jedną z najbardziej znanych firm. Rowery elektryczne cieszą się szczególną popularnością i uznaniem, zwłaszcza od kilku lat. Dzięki podziałowi rowerów na damskie i męskie, każdy może zaopatrzyć się w wygodny model najwyższej klasy. Cube Access, to marka, która szczególnie uważnie dobiera części roweru. Hamulce, przełożenie czy napęd – te wszystkie elementy są ze sobą zestawiane w taki sposób, by zapewnić jak największy komfort i wygodę w trakcie jazdy. Do tego dochodzi bezpieczeństwo, które jest kluczowym aspektem. Rowery, które stanowią połączenie roweru elektrycznego z np. MTB lub roweru turystycznego, mogą być spełnieniem marzeń dla niejednego rowerzysty.

Centralne smarowanie – rodzaje i najwięksi producenci

Previous article

Korzyści przyciemnienia szyb samochodowych

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.