wypożyczenie motocykla BMW

Motocykle BMW słyną z najwyższej jakości, a sama marka wiedzie prym w produkcji pojazdów mechanicznych. Urządzenia tej firmy posiadają mocno rozwiniętą, wysokiej klasy technologię, która sprawia, że motocykle są niezawodne. Ich design jest bardzo nowoczesny i niezwykle oryginalny. Doskonałe parametry motocykli sprawiają, że sprawdzają się one na wszystkich typach dróg – trasach międzymiastowych, jak i w terenie.

BMW – jeden z najlepszych producentów motocykli na świecie

Modeli urządzeń marki BMW jest naprawdę wiele, a każdy z nich posiada doskonałe parametry. Motocykle marki BMW zadowolą wszystkich pasjonatów dwóch kółek, nawet tych najbardziej wymagających, którzy oczekują od maszyny czegoś więcej. Warto, aby każdy miłośnik ekstremalnej jazdy wypróbował sprzęt najwyższej klasy, który gwarantuje komfort i zarazem bezpieczeństwo. 

Motocykl BMW GS 1250 – niezawodność i klasa w najlepszym wydaniu

Najnowszy motocykl marki BMW, o modelu GS 1250 to maszyna o znakomitych parametrach. Maszyna, w porównaniu do swojej starszej wersji, posiada zwiększoną pojemność silnika, która wynosi 1254 cm3. Zmiana ta sprawiła, że motocykl ma większą wydajność, czyli aż 100kW (136KM) przy 7,750 obrotach na minutę. BMW GS 1250 posiada system zmiennych faz rozrządu, który zapewnia znakomite przekazywanie mocy – zarówno przy wysokich, jak i niskich prędkości obrotowych silnika. Warto wspomnieć o innych atutach silnika motocykla BMW GS 1250, który jest dwucylindrowy, posiada podwójny wałek rozrządu, jeden wałek wyrównoważający, a cały system chłodzony jest powietrzem i cieczą. Maksymalny moment obrotowy to 143 nanometrów przy 6,250 obrotach na minutę. Sterowanie silnikiem polega na elektronicznym wtrysku paliwa. Motocykl BMW GS 1250 osiąga maksymalną prędkość ponad 200 km na godzinę.

wynajem motocykla bmw gs 1250

Do tankowania maszyny używa się benzyny bezołowiowej 95, a motocykl zużywa średnio 4,75 litra paliwa na 100 km. Emisja COwedług WMTC wynosi 110 g na km. Urządzenie posiada dodatkowo regulowany katalizator trójdrożny, który spełnia normy emisji spalin Euro EU4. Motocykl posiada trójfazowy alternator o mocy 508 W oraz bezobsługowy akumulator o parametrach 12V/11,8 Ah. Jednoślad BMW GS 1250 to maszyna, która poradzi sobie na każdej trasie – w mieście, na autostradzie, jak i w terenie. Parametry motocykla zostały dobrane tak, aby zapewnić komfortową i swobodną jazdę. Oryginalny wygląd pełen nowych stylów i kolorów sprawia, że maszyna nabrała nowego charakteru, który chwyta za oko. Wybór motocykla BMW GS 1250 to gwarancja zadowolenia nawet najbardziej wymagających. 

Wypożyczalnia motocykli – dlaczego warto skorzystać z usług takiej firmy?

Firma Moto Adventure oferuje wynajem motocykli marki BMW. Oferta jest niezwykle szeroka – w swojej flocie Moto Adventure posiada modele: BMW R 1250 GS, BMW R 1250 GS Adventure, BMW F 850 GS Adventure, BMW R 1250 RT oraz BMW F 900 XR. Firma działa na terenie całej Polski i gwarantuje dostawę wybranej maszyny, z pomocą doświadczonych przewoźników, do klienta. Oferta skierowana jest do wszystkich miłośników motoryzacji, a w szczególności do pasjonatów dwóch kółek. Każda osoba ma możliwość przetestowania motocykli najlepszej klasy, które pozwalają na komfortową, pełną emocji jazdę. Dzięki Moto Adventure możliwe jest spełnianie największych marzeń – motocyklowych przygód, pełnych wrażeń. Jazda na motocyklu to wspaniałe doświadczenie i każdy pasjonata dwóch kółek dobrze wie, jak szybko aktywność ta może przerodzić się w życiową pasję. Moto Adventure oferuje motocykle w doskonałym stanie technicznym i niskich przebiegach, dzięki temu ich motocykle zawsze przygotowane są na długie, całodniowe trasy. 

Jak długo należy przechowywać ewidencję czasu pracy kierowcy?

Previous article

Ile kosztują kombajny?

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.