Maszyny Maschio Gaspardo

* zdjęcie pochodzi ze strony producenta.

 

Jest to włoski producent maszyn rolniczych, który produkuje pojazdy pod marką Maschio i Gaspardo. Fabryki produkcyjne znajdują się głównie we Włoszech oraz na wybrzeżu Chin i Indii. Jest to topowa marka pojazdów wykorzystywanych w rolnictwie, ciesząca się bardzo dobrą opinią i zaufaniem wśród klientów. Pojazdy tego producenta charakteryzują się wysoką wytrzymałością, komfortem użytkowania oraz niezawodnością, przy zachowaniu stosunkowo niskiej ceny, która będzie atrakcyjna nawet dla mniejszych gospodarstw rolnych.

Maszyny Maschio Gaspardo są warte inwestycji, ponieważ spełniają nawet najliczniejsze oczekiwania klientów ze względu na zastosowanie najlepszych jakościowo materiałów podczas ich produkcji. Pojazdy rolnicze są tworzone przez tę firmę niemalże od 1964 roku, co oznacza, że inżynierowie posiadają spore doświadczenie w tym zakresie i stale poprawiają elementy konstrukcyjne pojazdów. Rolnicy, którzy korzystają z tej marki chwalą ją za ciągłu rozwój technologiczny, dbałość o najmniejsze detale oraz stale polepszającą się wydajność pracy, niezależnie od warunków zewnętrznych. Do oferty Maschio Gaspardo wlicza się:

  • glebogryzarki,
  • brony aktywne,
  • kosiarki,
  • spulchniacze,
  • brony,
  • maszyny do siewu i nawożenia upraw.

Warto także wspomnieć, że producent stale inwestuje w nowe rozwiązania technologiczne oraz posiada jedne z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych na świecie.

Maszyna uprawowo siewna COMPAGNA

Producent posiada w swojej ofercie liczne maszyny do uprawy oraz siewu zbóż, które pozwalają na szybkie wykonywanie prac. Jednym z modeli jest pojazd o nazwie COMPAGNA, który charakteryzuje się niezwykłą wytrzymałością oraz komfortem użytkowania. Agregat siewny tego typu ułatwia przygotowywanie podłoża siewnego, zapewniając szybki wzrost roślin i ograniczając ubijanie się gleby. Compagna to siewniki mechaniczne, które umożliwiają siew bez bruzd, a swoją kompaktową budową zachwycają zarówno właścicieli mniejszych jak i większych gospodarstw rolnych.

Kosiarki marki Gaspardo – model Fiore

Producent zajmuje się także wykonywaniem profesjonalnych kosiarek, które są podłączane do ciągników rolniczych. Charakteryzują się one bardzo dużym wysięgiem ramienia koszącego, które zamontowane jest w tylnej części pojazdu. Dużą zaletą tego modelu jest możliwość składania elementu koszącego podczas transportu, co jest znacznym ułatwieniem dla operatora.

Można powiedzieć, że kosiarki Gaspardo są wręcz bezobsługowe i wymagają tylko sprawdzenia stanu smarowania noży tnących. Przyłącza tego pojazdu są kompatybilne z większością ciągników rolniczych najpopularniejszych producentów na rynku.

Dzięki temu produkty Maschio Gaspardo i model Fiore może być wykorzystywany niemalże w każdym gospodarstwie rolnym. Zaletą kosiarki Fiore są także jej kompaktowe wymiary, które umożliwiają nie tylko łatwe jej przechowywanie, ale i transport.

Opryskiwacze Campo P

Ten model został wyprodukowany w dwóch wersjach o różnej pojemności zbiornika na substancję płynną – 2400 lub 3200 litrów. W zależności od wybranego rodzaju cena pojazdu może znacząco się różnić. Warto wiedzieć, że opryskiwacz Campo P może wykonywać pracę na maksymalnie 28 metrach pola. Jest to bardzo dobry wynik, który pozwala na szybkie wykonywanie prac nawet w największych gospodarstwach.

Wybierając opryskiwacz marki Maschio Gaspardo, można mieć pewność, że będzie on niezawodny i sprawdzi się podczas prac niemalże w każdych warunkach – nawet tych najcięższych.

Czy warto wybierać produkty marki Maschio Gaspardo?

Warto decydować się na zakup pojazdów rolniczych i maszyn marki Maschio Gaspardo, ponieważ są one wykonywane w najlepszych jakościowo materiałów, a producent udziela wieloletniej gwarancji na bezobsługową pracę. Inwestycja w maszyny tego producenta to bardzo dobre posunięcie, które pozwoli w znacznym stopniu przyśpieszyć procesy przeprowadzanych prac w gospodarstwie rolnym. Maschio Gaspardo cieszy się nienaganną opinią wśród zadowolonych klientów. Marka dokłada także wszelkich starań, aby zapewnić jak najnowocześniejsze rozwiązania, które montowane są w jej pojazdach. Dzięki temu można liczyć nie tylko na niezawodność, ale i wytrzymałość oraz komfort podczas pracy.

Zakup maszyny Maschio Gaspardo jest wieloletnią inwestycją, która będzie zwracać się stopniowo, dlatego powinna być ona przemyślana. Jeśli jednak gospodarstwo rolne wymaga zastosowania nowoczesnych maszyn to wybór tej marki może okazać się jedynym słusznym i wartym jakiejkolwiek uwagi.

Autodetailing w walce z zabrudzeniami

Previous article

Zalety wynajęcia motocykla BMW

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.