jazdy doszkalające

3,5 tony – to maksymalna masa całkowita pojazdu, którym mogą kierować osoby posiadające prawo jazdy kat. B. Przeciętny kierowca waży ok. 75 kg, więc codziennie mnóstwo Polaków prowadzi maszyny, które ważą o 50 razy więcej! Odczuwasz stres związany z prowadzeniem samochodu? Zastanawiasz się co zrobić, aby zdać prawo jazdy za pierwszym razem? A może czeka Cię poprawka? Każdy powód jest dobry, aby skorzystać z jazd doszkalających w szkole jazdy.
A więc… Sprzęgło. Jedynka. Gaz. Ruszamy!

Jazdy doszkalające – dla kogo?

Prowadzenie samochodu to dla jednych przyjemność, dla innych przykry obowiązek. Decydując się na prawo jazdy, musisz być cierpliwy oraz chętny do nauki. Każda umiejętność wymaga czasu. A dobrze wybrana szkoła jazdy to gwarancja wykwalifikowanych instruktorów. W jakiej sytuacji warto wykupić jazdy doszkalające w Ośrodku Szkolenia Kierowców?
Wyjeżdżone godziny jazdy
Wyjeździłeś już wszystkie godziny przewidziane na cały kurs jazdy? Jeśli nie czujesz się pewnie za kierownicą, wykup jazdy doszkalające. Aby dobrze jeździć trzeba… jeździć. Możesz znać wszystkie znaki na pamięć lub zakręty w mieście. Ale co z tego? Wystarczy mała zmiana ruchu i się pogubisz. Pamiętaj, że najważniejsza jest praktyka.
Dodatkowe jazdy przed egzaminem
Po zakończeniu kursu długo czekasz na egzamin praktyczny? Wykup jazdy doszkalające. Zachowasz ciągłość i jest większa szansa, że zdasz egzamin. Koszt jazd doszkalających to tylko 60 zł. Koszt poprawkowego egzaminu na prawo jazdy kat. B to około. 150 zł. Poprawkowy egzamin to także dodatkowy stres, którego możesz uniknąć. Sposobem na to są jazdy doszkalające. Niektórzy instruktorzy posiadają uprawienia do przeprowadzania egzaminów państwowych, więc z pewnością wskażą Ci, na co musisz zwrócić jeszcze uwagę.
Nieprowadzenie samochodu przez dłuższy czas
Prawo jazdy masz już od kilku lat, ale bardzo dawno prowadziłeś samochód? Jazdy doszkalające oraz spokojny instruktor pomogą Ci wrócić do wprawy. Z prowadzeniem samochodu jest trochę jak z jazdą na rowerze. Tego się nie zapomina, ale z pewnością przyda się obok osoba z doświadczeniem, która na co dzień uczy innych jak jeździć. Tego nie da chłopak, tata czy ciocia.
Chęć nauki czegoś nowego
Masz czynne prawo jazdy? Uwielbiasz prowadzić? Ty też możesz wykupić jazdy doszkalające. Nikt nie zna przepisów ani najnowszych ciekawostek tak, jak instruktorzy prawa jazdy. Chętnie podzielą się z Tobą swoją wiedzą oraz… przetestują Twoje umiejętności.

jazdy doszkalające

Zalety jazd doszkalających

Jazdy doszkalające polecamy głównie osobom, które mają za sobą nieudane podejścia do egzaminu praktycznego z prawa jazdy lub osobom, które czeka egzamin państwowy, ale nie czują się jeszcze pewnie za kierownicą. Jazdy doszkalające pomogą nabrać pewności oraz ułatwią nadrobienie zaległości. Wykupienie dodatkowych godzin jazdy to nie ujma na honorze, a wyraz roztropności.
Podczas jazd doszkalających wykorzystywane są dokładnie takie same samochody jak podczas egzaminu państwowego. Nie musisz się obawiać, że nie będziesz wiedział jak włączyć wycieraczki, gdzie znajduje się płyn do spryskiwaczy lub coś pod maską. Są osoby, które ze stresu zapominają, gdzie wcisnąć klakson. Ciebie nic nie zaskoczy.
Jazdy doszkalające ułatwią powrót do płynnej jazdy osobom, które przez długi czas nie prowadziły auta. Podróżowanie samochodem to przyjemność i wygoda, ale także odpowiedzialność. Za siebie i innych. Jeśli wahasz się, czy wykupić jazdy doszkalające, nasza odpowiedź brzmi: TAK!

Zdajesz egzamin na prawo jazdy? Przeczytaj to!

Previous article

Jaki wosk jest najlepszy do pielęgnacji samochodu?

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Porady