Autodetailing to stosunkowo młode pojęcie, które przyszło do nas z zachodu za sprawą pojawiających się na naszym rynku profesjonalnych kosmetyków samochodowych. W Polsce pojawią się nowe sklepy, których asortymenty zdominowane są przez specjalistyczne woski, pasty polerskie czy dressingi do opon. A we Wrocławiu powstała nowa myjnia ręczna oraz profesjonalna ekipa przeprowadzająca car auto detailing.  Te produkty służą głównie do zachowania wyglądu auta w dobrej kondycji oraz do odpowiedniego zakonserwowania nadwozia, które jest na co dzień zagrożone przez rdzę i inne, nieprzyjazne warunki atmosferyczne. Auto kosmetyka rozwija się w zatrważającym tempie, a każdego dnia pojawiają się jej nowi zwolennicy. Dlaczego profesjonalna chemia samochodowa cieszy się tak ogromnym sukcesem? Wynika to z faktu, że jest ona naprawdę skuteczna i daje niesamowite efekty, które może podziwiać m.in. na zdjęciach umieszczanych w internecie przez firmy zajmujące się profesjonalnie auto detailingiem.

Dużym powodzeniem wśród kierowców cieszą się specjalne szampony oraz środki czystości, pozwalające na kompleksowe wyczyszczenie auta i usunięcie brudu. W tej dziedzinie znajdziemy wiele pexels-photo-104401różnorodnych produktów dedykowanych poszczególnym częściom pojazdu. Szyby, opony, felgi, karoseria – to każdego z tych elementów znajdziemy specjalny produkt, który pomoże nam w przywróceniu czystości i zachowania jej przez długi okres. Co wyróżnia produkty renomowanych marek w Auto detailingu? Z pewnością są te właściwości konserwujące, dzięki którym na powierzchni auta tworzy się specjalna powłoka chroniąca przez długi okres przed pojawieniem się nowych zabrudzeń.

Co w przypadku ciężkich zabrudzeń?

Do walki z ciężkimi zabrudzeniami potrzebna jest specjalna chemia samochodowa, która podoła nawet najcięższym plamom, czy korekce lakieru. Jakie produkty sprawdzają się najlepiej? Dobrze sprawdza się preparat, który stosowany jest w przypadku usuwania smoły i kleju z elementów lakierowatych. Ten innowacyjny produkt nie posiada żadnych szkodliwych dla środowiska oraz ludzi węglowodorów, które ustąpiły miejsca naturalnym olejkom oraz pochodnym alkoholi tłuszczowych. Ten środek czystości rozpuszcza praktycznie każdy smark, klej czy smołę z powierzchni pokrytych lakierem, plastikiem czy powierzchni szklanych.

Kierowcy polecają produkty tego podobne do tego, ponieważ pozwalają one na wyczyszczenie prawie każdej powierzchni z substancji, które nie zmyły by się pod wpływem powszechnie dostępnych środków czystości. Poniżej wypowiedź jednego z klientów sklepów z auto kosmetyką

Marek Łukasik z Wrocławia – w temacie polerowania auta nie byłem laikiem, ale też nie profesjonalistą. Chciałem spróbować lepszego sprzętu, dzięki którym dopieszczę kompleksowo detailing auta wraz z korekta lakieru w mojej BMW e65 . 

Niedługo zbliża się okres zimowy, co dla większości kierowców będzie oznaczało dodatkowe zanieczyszczenia spowodowane przez sól wysypywany na drogi. Jest to substancja bardzo trudna do zmycia z karoserii po zaschnięciu. Na szczęście większość produktów znanych marek sprawdza się znakomicie w walce z solom, dzięki czemu zapobiegają one również pojawianiu się korozji i utlenianiu się karoserii auta. Sklepy z kosmetykami samochodowymi służą kompleksową poradą przy wyborze odpowiedniego środka, który pomoże w uporaniu się z uciążliwymi zabrudzeniami. Należy pamiętać, że na praktycznie każde zabrudzenie znajdzie się odpowiedni artykuł!

Dane firmy

 Lack Protect Wrocław
Kosmetyka Samochodowa

Adres: ul. Monte Cassino 16B, 51-681 Wrocław

Mail: info@lackprotect.pl

Telefon: +48 602 398 326 , +48 789 312 334

www: Lack Protect – Pielęgnacja aut Wrocław

Pranie tapicerki w samochodzie – profesjonalne zabiegi

Previous article

Maszyny Maschio Gaspardo – w co warto zainwestować?

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Porady