pranie tapicerki samochodowej Szczecin

Zastanówmy się jak ważny jest zadbany samochód. Nie chodzi tu tylko o jego sprawność mechaniczną. Istotna jest też kosmetyka nadwozia, lakier pozbawiony rys i zabrudzeń. Dzięki temu powłoka lakiernicza nie podda się korozji. Pozwoli nam to zaoszczędzić sporą sumę pieniędzy.

Tapicerka samochodowa – pranie i czyszczenie

Dbanie o samochód nie ogranicza się jedynie do karoserii. Ładny wygląd zewnętrzny powinien iść w parze z posprzątanym wnętrzem. Kokpit bardzo łatwo zabrudzić przynosząc zanieczyszczenia z zewnątrz. Jedząc czy pijąc kawę, często możemy doprowadzić do powstawania plam na tapicerce. Warto, więc udać się do profesjonalnej myjni ręcznej np we Wrocławiu.

W profesjonalnej firmie nasz samochód trafia w dobre ręce. Wykwalifikowanie pracownicy wykonają pranie tapicerki. Proces ten odbywa się w kilku etapach:
• Na początku dochodzi do dokładnego odkurzenia wnętrza. Niezbędne jest też usunięcie silnych zabrudzeń. Dopiero po tym przechodzimy do prania tapicerki, siedzeń oraz podłogi.
• Jeżeli auto od dawna nie było czyszczone można pokusić się o opcje dodatkowe. Mówimy tu o wywabianiu plam z materiału, konserwacji elementów plastikowych jak również czyszczeniu wnętrza gorącą parą.
• Możliwe jest też nałożenie na tapicerkę impregnatu oraz środka anty-alergicznego.
• Kolejnym mocnym punktem usług jest czyszczenie elementów plastikowych z końcowym pokryciem ich specjalnym preparatem zapobiegającym pękaniu.
• Bardzo polecaną usługą jest ozonowanie wnętrza. Usuwa ono wszystkie nieprzyjemne zapachy.
• Co jakiś czas niezbędne jest dokładne odgrzybianie klimatyzacji. Usuwa się tym sposobem zagrażające zdrowiu grzyby.

pranie tapicerki

O wiele przyjemniej jest jechać samochodem o czystej tapicerce, o czystość w Twoim samochodzie zadba Lack Protect.

Profesjonalnie przygotowane pranie tapicerki samochodowej to usługa, która pozwala podnieść komfort korzystania z pojazdu i poprawić przyjemność jazdy. Warto wybrać ją w przypadku samochodów używanych, by poznać się zabrudzeń pozostawionych przez dotychczasowych użytkowników samochodu.

Pielęgnacja tapicerki skórzanej

Posiadacze skórzanej tapicerki również znajdą ofertę dostosowaną do swoich potrzeb. Skóra jest szczególnym materiałem wymaga, więc użycia innych detergentów niż w przypadku pozostałych materiałów. Ważne by preparaty zostały spienione i nie spływały z powierzchni.
Pranie skórzanej tapicerki odbywa się według ściśle określonych zasad:
• Należy ją myć miękkimi materiałami, takimi, które nie będą w stanie zniszczyć skóry.
•Pranie skóry wymaga również odpowiednich preparatów, nieniszczących tapicerki oraz niezmieniających jej właściwości.
• Pranie poprzedza się odkurzaniem zanieczyszczeń. Następnie przechodzi się do czyszczenia wszystkich elementów kokpitu włącznie z praniem wykładzin.
• Po dokładnym wypraniu tapicerki zalecane jest pokrycie jej warstwą impregnatu. Nie pozwoli on skórze wyschnąć i uchroni ją przed powstawaniem uszkodzeń.

Dokładnie wyczyszczone wnętrze auta jest bardzo ważne i ma wiele zalet. Przede wszystkim wpływa na komfort jazdy i wygodę pasażerów. Pranie tapicerki i auto detailing najlepiej zlecić profesjonalnej firmie, która zna się na swojej pracy. Fachowcy będą dokładnie wiedzieli, w których miejscach szukać brudu. Dobiorą odpowiednie metody i narzędzia do wykonania usługi. Z pewnością będziemy zadowoleni.

Dane firmy

 Lack Protect Wrocław
Kosmetyka Samochodowa

Adres: ul. Monte Cassino 16B, 51-681 Wrocław

Mail: info@lackprotect.pl

Telefon: +48 602 398 326 , +48 789 312 334

www: Lack Protect – Pielęgnacja aut Wrocław

Maszyny rolnicze – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Previous article

Autodetailing w walce z zabrudzeniami

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Porady